Podrobné informace o činnosti nemocnice v uplynulém roce 2010 jsou Vám k dispozici ve výroční zprávě. Poskytuje komplexní informace o oblasti léčebně preventivní péče, péče o kvalitu, mapuje publikační, přednáškovou a vzdělávací činnost. Nedílnou součástí jsou samozřejmě také data týkající se jejího hospodaření.

Úvodní slovo předsedy představenstva k výroční zprávě nemocnice za rok 2010.

Dámy a pánové,

Mám tu čest již pátým rokem hodnotit celoroční výsledky naší nemocnice, tentokrát v roce 2010.

Společným úsilím jsme dokázali našim spoluobčanům nabídnout výrazně vyšší kvalitu jak diagnostiky, tak terapie. Jistě máme všichni radost, že se na nás obracejí stále větší zástupy potřebných, tj. pacientů.

Fakt, že léčíme víc a kvalitněji přetlumočily lakonicky pojišťovny do řeči peněz. Navýšily naší nemocnici paušální platbu. Díky tomu jsme byli schopni vynaložit větší prostředky jak do vybavení, či kvality zdravotnického materiálu, tak do odměn.

Výroční zpráva, kterou Vám představenstvo předkládá, je toho podrobným svědkem.

Uherské Hradiště 9. května 2011

MUDr. Antonín Karásek, předseda představenstva