19. 11. 2021

Odpoledne zaměřené na silnější pohlaví a jejich zdraví se uskutečnilo minulý týden v coworkingovém centru HUB 123. Na akci pod názvem Aj muži mají své dny aneb všechno, co jste chtěli vědět o mužích a báli jste se zeptat, vystoupili především zaměstnanci Uherskohradišťské nemocnice.

S nejčastějšími nádorovými onemocněními týkající se především mužské populace seznámila přítomné MUDr. Lenka Drabinová, lékařka Urologického oddělení. Akci Movember, která v nemocnici probíhá v průběhu celého měsíce listopadu a Uherskohradišťská nemocnice se do této mezinárodní kampaně zapojila letos již po páté, představila primářka Oddělení klinické biochemie Ing. Bronislava Rozhonová. Zákoutími mužské duše se zabýval psycholog Mgr. Ondřej Vávra a psychiatr MUDr. Ladislav Polách.

Příjemné odpoledne moderovala Barbora Dojčár Majíčková, akce proběhla za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.