29. 5. 2024

Srdečně zveme širokou veřejnost na akci pořádanou u příležitosti oslav 100 let od založení Uherskohradišťské nemocnice. Přijďte společně s námi oslavit toto významné jubileum v pátek 21. června 2024 od 15 hodin na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti.

Pro děti a dospělé bude připraven bohatý program, chybět nebude občerstvení a dobroty z nemocniční kuchyně. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na skákací hrad, pohádku, malování na obličej a bublinovou show. Jednotlivá nemocniční oddělení nabídnou veřejnosti preventivní programy a vyšetření. Historii nemocnice a její důležité milníky zmapuje instalovaná panelová výstava.

O hudební produkci se od 15:15 hod. postará „nadupaná“ rocková kapela InProcess hrající pod ZUŠ Uherské Hradiště. Večerní program vyvrcholí v 19 hod. koncertem legendárního hudebního uskupení Jiří Pavlica & Hradišťan. Závěr programu bude od 21:00 hod. patřit energické kapele Golden Delicious se zpěvákem Tomášem Davidem, který ohromil diváky Slováckého divadla svým výkonem v roli Ježíše ve slavné muzikálové adaptaci Jesus Christ Superstar.

Vstup na akci je zdarma, v případě špatného počasí bude program přesunut do prostor Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Těšíme se na Vás!