25. 1. 2021

Tříčlenné představenstvo Uherskohradišťské nemocnice má od pondělí 25. ledna 2021 nové složení. Jeho předsedou se stal dosavadní ředitel a místopředseda Petr Sládek, členy představenstva jsou ekonomický náměstek Jaroslav Zemánek a obchodně správní náměstek Jan Hrdý.

Dnes o změně ve vedení nemocnice rozhodla Valná hromada tvořená Radou Zlínského kraje, nové představenstvo bylo jmenováno na základě výsledků výběrového řízení na manažerská místa v nemocnicích založených Zlínským krajem. Mění se také složení Dozorčí rady Uherskohradišťské nemocnice.

Dosud byl předsedou představenstva Radomír Maráček jmenovaný do funkce 18. května 2017, na pozici místopředsedy byl ke stejnému datu jmenován ředitel Petr Sládek, třetím členem v dosavadním složení představenstva Uherskohradišťské nemocnice byl Jozef Machek jmenovaný 1. června 2020. Valná hromada dnes také odvolala členy Dozorčí rady Uherskohradišťské nemocnice a jmenovala její nové složení. Všem členům představenstva i dozorčí rady, kteří k dnešku na svých pozicích končí, patří poděkování za práci odvedenou ve prospěch Uherskohradišťské nemocnice.