2. 1. 2015

První dítě roku 2015 se v porodnici Uherskohradišťské nemocnice narodilo 1. ledna v čase 20:18. Je to kluk, jmenuje se Tomáš, váží 3,95 kg a měří 52 cm.

Štastná maminka Eva Indrová z Uherského Hradiště - Jarošova měla první termín už 31. prosince 2014. Malý Tomáš se ale nakonec i za účasti tatínka narodil večer 1. ledna 2015. "Vůbec jsem nečekala, že bude první. Porod byl docela náročný, protože Tomášek měl skoro čtyři kila," svěřila se Eva Indrová a dodala, že doma mají ještě dvouletou holčičku Karolínu. K prvnímu miminku roku 2015 v hradišťské porodnici přišel poblahopřát také radní Zlínského kraje MUDr. Lubomír Nečas, za Uherskohradišťskou nemocnici předal kytici vedoucí úseku léčebně preventivní péče MUDr. Martin Horenský, MBA.