23. 12. 2021

Jménem Uherskohradišťské nemocnice bych rád poděkoval všem našim pacientům, příznivcům a podporovatelům za podporu a přízeň v tomto pro naši nemocnici opět nelehkém roce.

Bohužel stejně jako minulý rok byl i ten letošní ve znamení „covidu“. Naši zaměstnanci si znovu prochází enormní fyzickou i psychickou zátěží, všichni děláme maximum, abychom náročné období zvládli.

O to víc si vážíme Vaší pomoci, ať již dobrovolnické práce či materiální výpomoci, za každý balíček s kávou, krabičku s cukrovím, vlastnoručně vytvořené přáníčko i slova podpory, či dokonce finanční dar moc děkujeme. Vědomí, že na nás v tomto období myslíte, je pro naše zdravotníky tou správnou motivací a povzbuzením do další práce.

Za všechny zaměstnance Uherskohradišťské nemocnice bych rád popřál všem krásné a klidné prožití svátečních dnů s těmi, které máte nejraději. A i když v posledních dnech počty nakažených a hospitalizovaných pacientů s koronavirovým onemocněním klesají, buďte prosím stále obezřetní a chraňte se před možnou nákazou. I nadále Vás prosím nezapomínejte na tolik důležité očkování.

Do nového roku 2022 Vám přeji pevné zdraví a štěstí.

Srdečně

Petr Sládek