19. 2. 2015

V Uherskohradišťské nemocnici se uskutečnilo další přátelské setkání vedení nemocnice s podnikateli významných firem na Slovácku. Pozvání přijalo přes třicet zástupců různých společností.

Cílem setkání bylo zhodnotit uplynulý rok Uherskohradišťské nemocnice, nastínit rok 2015 a hovořit i o budoucnosti. A také seznámit všechny zúčastněné s projekty nemocnice, investicemi a plány v dalších letech. Podnikatele zajímalo zhodnocení projektu Rok seniora, kterého se někteří aktivně sponzorsky účastnili, velký zájem projevili také o nový projekt Rok výživy. Závěrečná diskuze ukázala, že firmy v regionu nemocnice zajímá a jejich zástupci projevili také ochotu spolupracovat – nejen sponzorsky, ale také při různých akcích a projektech.