13. 9. 2024

Významné osobnosti Uherskohradišťské nemocnice byly ve středu 11. září oceněny v Baťově vile ve Zlíně. Spolu s dalšími kolegy z nemocnic Zlínského kraje převzali ceny z rukou krajských představitelů, kteří všem poděkovali za jejich náročnou a obětavou práci.

Za Uherskohradišťskou nemocnici získal ocenění v kategorii Lékař primář hematologicko transfuzního oddělení MUDr. Réné Kamrla, v kategorii Nelékařský zdravotnický pracovník pak klinický psycholog Mgr. Ondřej Vávra a cena v kategorii Nezdravotnické profese připadla personalistovi Ing. Lubomíru Gazdošovi. Zvláštní cena představenstva Uherskohradišťské nemocnice za mimořádný přínos pro nemocnici byla udělena staniční sestře ARO Šárce Burešové.

O nominacích i oceněných rozhodli sami zaměstnanci jednotlivých krajských nemocnic v rámci ankety, která se uskutečnila v každé z nich. Všichni pracovníci Uherskohradišťské nemocnice tak měli možnost nominovat konkrétní osobnosti ve třech uvedených kategoriích. O vítězích pak rozhodlo interní hlasování.

Všem oceněným blahopřejeme!