26. 4. 2023

Odstávka začne v pátek 28.4.2023 od 7:00 a potrvá přibližně do 19.5.2023.  Tato odstávka je z důvodu rekonstrukce vyšetřovny RTG. Po tuto dobu budou pacienti chirurgické, ortopedické, traumatologické a urologické ambulance přesměrováni na RTG v budově COII (nová interna 2.n.p.). Abychom omezili nadměrnou kumulaci pacientů v těchto prostorách, budeme pacienty od externích ambulantních lékařů prioritně vyšetřovat na RTG v budově B (plicní pavilon). Pokud budete pacienty odesílat na RTG vyšetření na naše pracoviště, informujte je prosím o tom, aby využívali právě pracoviště na plicním. Upozorněte je rovněž na možné delší čekací doby.  Je naší snahou dělat vše pro hladký a plynulý provoz. Pokud využíváte LABEX pro příjem výsledků informujte pacienty, že nemusí čekat na popisy vyšetření.

Přístup na RTG v plicním pavilonu je nejlépe přes centrální budovu a dlouhým spojovacím krčkem ve 2.n.p nebo novým vstupem do plicních ambulancí a výtahem do 2.n.p. Není potřeba se před vyšetřením registrovat na registraci RTG oddělení.