30. 5. 2014

Novináři a fotografové z regionálních i celostátních deníků a týdeníků, ale také zástupci televize a rozhlasu si prošli a prohlédli téměř dokončený centrální objekt chirurgických oborů v Uherskohradišťské nemocnici.

Zástupce médií provázeli ředitel Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petr Sládek a jeho zástupce, provozně ekonomický náměstek Ing. Vlastimil Vajdák. Novináři si prohlédli celý objekt včetně suterénu a neskrývali zájem o nový pavilon Uherskohradišťské nemocnice. Pokud vše půjde podle plánu, slavnostní přestřižení pásky se v novém objektu uskuteční 10. 10. 2014 v 10 hodin. Poté se přestěhují jednotlivá oddělení a v listopadu by se centrální objekt měl otevřít veřejnosti. Přestěhují se do něj všechny chirurgické obory – chirurgie, ortopedie, traumatologie, ORL, urologie, oční oddělení, ARO, iktové centrum, centrální JIP i část oddělení RTG. Veřejně přístupné prostory potom doplní například nová lékárna a bufet.