12. 3. 2022

Již šestým rokem je v lékárně v Uherskohradišťské nemocnici umístěna kasička, do které mohou zákazníci finančně přispět Nadačnímu fondu Kapka naděje. Ten již od roku 2000 pomáhá dětským pacientům a jeho cílem je zlepšovat vybavenost českých nemocnic po celé republice. V průběhu roku se podařilo vybrat částku 22 880 Kč.

„S Kapkou naděje pojí Uherskohradišťskou nemocnici dlouhodobá a skvělá spolupráce. V minulém roce předali dětskému oddělení přístroje, vybavení a pomůcky za téměř jeden milion korun. Moc si této pomoci vážíme a všem přispěvatelům děkujeme,“ sdělil předseda představenstva UHN MUDr. Petr Sládek.

Kasička s logem Kapky naděje je opět umístěná v lékárně, Uherskohradišťská nemocnice tak bude v tomto dobročinném projektu pokračovat i v letošním roce.