9. 6. 2014

Uherskohradišťská nemocnice chystá velkou akci pro celou rodinu! Přijďte v sobotu 21. června ve 14 hodin na travnatou plochu heliportu přímo do areálu nemocnice. Dospělé a děti čeká kouzelník, soutěže, divadlo i akční ukázky záchranky, policie a hasičů.

Den pro rodinu je součástí velkého celoročního projektu Uherskohradišťské nemocnice Rok seniora. Den pro rodinu začne na heliportu ve 14 hodin kouzelnickým vystoupením herce Slováckého divadla Tomáše Šulaje. Pokračovat bude soutěžemi pro děti, ukázkami práce záchranářů, policistů i hasičů, chybět nebude Dětská vědecká kavárna Základní a mateřské školy Čtyřlístek se svými aktivitami, skákací hrad, vláček Steelinka a v 16:30 hodin také divadlo - pohádka Šašek Franta a Klaun Pepe. Celé odpoledne bude moderovat herec Slováckého divadla David Vaculík, vstupné je pro všechny dobrovolné. Sponzory akce jsou ČSOB a Chrištof-profesionální prádelna. Mediálními partnery potom Televize Slovácko, Dobrý den s Kurýrem, rádio Kiss Publikum a rádio Beat.